Kurumsal

WINLOG Lojistik Hizmetleri A.Ş.

Firmamız tarihçe olarak yeni , ancak ; lojistik hizmetler , gümrük işleyişleri ve kambiyo alanında konusunda uzman kadrosu ile sizlerin en önemli yardımcısı olarak asiste etmek üzerine donanmış bir yapıya sahiptir.

Kara , Hava , Demiryolu ve Deniz taşımacılığının yanı sıra ; performanslı , maliyet tasarrufu sağlayabilecek fakat ; kalite seviyesi yüksek özel çözümlü lojistik danışmanlığı , gümrük işlem ve işleyişleri hususunda sonuç odaklı alternatif çözüm sağlamak ve kambiyo alanında gerek teşvik belgeleri , gerekse izin belgeleri alanında profesyonel , pratik ve hızlı çözümlemeler ile sizlere hizmet servis etmeyi arzulamaktayız.

Sizlerle birebir diyaloglar ile , yakından ilgilenerek , zaman ayırarak , sizleri iyi anlayarak , verimli , tasarruflu , kaliteyi ön planda tutarak ve kalıcı olacak şekilde yegane çözümlemeler ile çalışacağız.

Siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde reaksiyon göstermemizi sağlamak amacıyla , hizmet alımlarınızın dışında olan servislerimizden faydalanmanız durumunda sizlere herhangi bir ücretlendirme yapılmayacaktır. Bilinmelidir ki ; hizmetlerini profesyonel bir şekilde alan kişi , kurum ve kuruluşlar tatbik edilen lojistik hizmetler mevzuatlar ve bu mevzuatların uygulamalarında yaşanan gelişmeler hakkında anında bilgi sahibi olur ve bu bilgiyi zamanında ve doğru kullanmak suretiyle maliyetlerinin düşürülmesini sağlayarak rekabet üstünlüğü elde ederler.

Amacımız ; sizlerin sektörel bazda , daha verimli , alternatifli , çözüm odaklı , işleyişleriniz hususunda istişare edebileceğiniz ve kararlarınızı bizden alacağınız güncel , doğru , mevzuatlara uygun ve güvenilir bilgiler ile pekiştirerek uygulamanızı ve başarıya daha doğru zamanda ulaşmanızı sağlamak olacaktır. WINLOG olarak sektöre ve siz değerli firmalara yeni bir soluk kazandırmak isterken sizlere de ; zaman , boyut , işlerlik , ivme , kanaat, iktisat kazandırmak istemekteyiz.

Bu sebeple WINLOG "Makes You Win” diyoruz.