Uluslararası Konteyner Taşımacılığı

Uluslararası Konteyner Taşımacılığı
Global pazarlara ulaşmanızı sağlayacak taşıma hizmeti türüdür.
20 lik 40 lik 45 lik konteynerlerin nakliyesinin tamamını eğitimli personeli ve modern filosu ile istenilen minumum sürede size ve müşterilerinize ulaşmasını sağlamaktayız.
Son derece tecrübeli müşteri hizmetleri servisimiz kapsamlı küresel bilgi birikimi ile sorunsuz taşımalar için esnek çözümler sunabilmektedir.
Tam kapsamlı konteyner servisimiz ile dünya limanlarına komple konteyner ihracatları/ithalatları , haftada birden fazla çıkış ve alternatif teslimat süresi seçenekleri, Özel ekipman seçenekleri (Hc,Flatrack,open top konteyner v.b ), Fuar Organizasyonu ve tekstil için askılı konteyner taşımacılığı, Günlük rezarvasyon ve sevkiyat raporlaması, Kimyasal madde taşımacılığı ve güvenlik danışmanlığı, Sıvı yük Flexitank taşımacılığı Dondurulmuş yada özel ısılarda taşınması gereken yükleriniz için Soğutuculu konteyner taşıma hizmetleri ile her zaman yaninizdayiz.
Proje, Ağır Yük ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı: Fabrika malzemeleri enerji santralleri ve ağır parçaların taşınması konusunda güveninizin adresi.

Konteyner Taşımacılığı: Türkiyenin her yerine ebatları ne olursa olsun belirtilen süre içerisinde konteyneriniz teslim edilir.

Proje, Ağır Yük ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı: Fabrika malzemeleri enerji santralleri ve ağır parçaların taşınması konusunda güveninizin adresi

Proje, Dökme Yük Taşımacılığı: Gemi ambarından stok sahalarına yada doğrudan fabrikalara istenilen sayıda araçla belirtilen süre zarfında kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Taşıma Yaptığımız Konteyner Türleri:

A) 20/40’DC ve 40/45HC Standart Konteynerler:

Genel yükler için tasarlanmıştır, kapısından sığabilecek tüm kuru yükler için kulanılır.

B) 20/40’OT Open Top Konteynerler

Konteynerin üstü açıktır ve branda ile örtülüdür. Makine, araç, mermer gibi konteyner kapısından yüklenemeyen veya konteyner yüksekliğinden fazla olan yükler için kullanılır.

C) 20/40’RF Reefer (Soğutmalı) Konteyner

Soğuk zincir ile taşınması gereken yükler ve gıdalar için belirli bir ısı derecesini koruyan konteynerlerdir.

D) 20/40’RF Flat Rack Konteyner

Konteynerin 2 yan tarafı ve üst tarafı yoktur. Üstten ve yanlardan taşmaları olan makine, jeneratör, trafo, araç, tekne ve benzeri yükler için kullanılmaktadır.

E) 20/40’ Platform Konteyner (Artificial Tweendeck)

Dört tarafı ve üst tarafı yoktur sadece alt tarafı mevcuttur. Üstten, yanlardan ön ve arkadan taşmaları olan yükler için kullanılır.

F) 20’ Ventilated (Havalandırmalı) Konteyner

Yolculuk esnasında bozulabilecek ürünleri taşırken konteyner üzerindeki ızgaralar sayesinde havalandırma imkanı tanır.

G) 20’ Tank Konteyner

Silindirik şekillidir, çelik muhafazası vardır. Zeytinyağı, kimyasallar, meyve suyu gibi sıvı ve gaz taşımalarında kullanılır.

H) 20’ Bulk Konteyner

Kuru dökme yükler için tasarlanmıştır. Yükleme konteyner üstünde bulunan kapaklardan yapılmaktadır.Ürünlerinizin doğru zamanda ve doğru yerde olması kadar güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırılması da önem arz etmektedir. Tarafımızca sorumluluğu bizde olan malın cinsi her ne olursa olsun; tarafınızca belirtilen beyan bedeli kadar sigortalı olacağını da belirtmek isteriz.

İhtiyacınız nedir ?

•Kapıdan kapıya teslimler
•Komple Araç Yüklemesi (FTL)
•Parsiyel Araç Yüklemesi (LTL)
•Konsolide veya Kombine Yüklemeler
•Gümrükleme
•Depolama
•Siparişten teslimata tüm lojistik sürecin takibi
•Çapraz Sevkiyat