Hakkımızda

WINLOG Lojistik Hizmetleri A.Ş.
Firmamız tarihçe olarak yeni , ancak ; lojistik hizmetler , gümrük işleyişleri ve kambiyo alanında konusunda uzman kadrosu ile sizlerin en önemli yardımcısı olarak asiste etmek üzerine donanmış bir yapıya sahiptir.
Kara , Hava , Demiryolu ve Deniz taşımacılığının yanı sıra ; performanslı , maliyet tasarrufu sağlayabilecek fakat ; kalite seviyesi yüksek özel çözümlü lojistik danışmanlığı , gümrük işlem ve işleyişleri hususunda sonuç odaklı alternatif çözüm sağlamak ve kambiyo alanında gerek teşvik belgeleri , gerekse izin belgeleri alanında profesyonel , pratik ve hızlı çözümlemeler ile sizlere hizmet servis etmeyi arzulamaktayız.
Sizlerle birebir diyaloglar ile , yakından ilgilenerek , zaman ayırarak , sizleri iyi anlayarak , verimli , tasarruflu , kaliteyi ön planda tutarak ve kalıcı olacak şekilde yegane çözümlemeler ile çalışacağız.
Siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde reaksiyon göstermemizi sağlamak amacıyla , hizmet alımlarınızın dışında olan servislerimizden faydalanmanız durumunda sizlere herhangi bir ücretlendirme yapılmayacaktır.
Bilinmelidir ki ; hizmetlerini profesyonel bir şekilde alan kişi , kurum ve kuruluşlar tatbik edilen lojistik hizmetler mevzuatlar ve bu mevzuatların uygulamalarında yaşanan gelişmeler hakkında anında bilgi sahibi olur ve bu bilgiyi zamanında ve doğru kullanmak suretiyle maliyetlerinin düşürülmesini sağlayarak rekabet üstünlüğü elde ederler.
Amacımız ; sizlerin sektörel bazda , daha verimli , alternatifli , çözüm odaklı , işleyişleriniz hususunda istişare edebileceğiniz ve kararlarınızı bizden alacağınız güncel , doğru , mevzuatlara uygun ve güvenilir bilgiler ile pekiştirerek uygulamanızı ve başarıya daha doğru zamanda ulaşmanızı sağlamak olacaktır.
WINLOG olarak sektöre ve siz değerli firmalara yeni bir soluk kazandırmak isterken sizlere de ; zaman , boyut , işlerlik , ivme , kanaat, iktisat kazandırmak istemekteyiz.
Bu sebeple WINLOG “ Makes You Win” diyoruz..
Müşteri hizmetlerimizde “İş Hacmi Farketmeksizin Premium Servis” anlayışımız öncelikli ve katii’dir.
Siz değerli müşterilerimize, aşağıdaki konularda eksiksiz hizmet verilecektir;

•Navlun Hesaplamaları
•Rezervasyon
•Yük Takibi
•Tahmini Teslimat Zamanları
•Armatörler, havayolu şirketleri, araç tedarikçileri, bakanlıklar ve resmi •kurumlar ile gerekli tüm yazışma ve iletişimler
•Faturalarınız ile ilgili sorularınız
•Kalite raporları

Karayolu

Taşımacılığı

Uzun yıllardır sektöründe öncü konumda olan Win-Log edindiği deneyim ve işine karşı gösterdiği özveri ile Uluslararası Karayolu Taşımacılığında siz müşterilerine hizmet vermektedir.

devamını oku

Denizyolu

Taşımacılığı

Win-Log müşterilerine en uygun navlun ve gemi seçenekleri sunmaktadır. Taşımaların doğasına göre spot taşıma hizmet verebildiği gibi, kısa/orta ya da uzun süreli taşımalar için uygun navlun ve planlı sefer hedefi doğrultusunda çeşitli chartering opsiyonları sunmaktadır.

devamını oku

Havayolu

Taşımacılığı

Müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir.

devamını oku

Proje

Taşımacılığı

Sahip olduğu C2 yetki belgesi ,özmal ve kiralık araçlarıyla Avrupa, Ortadoğu, ve Türk Cumhuriyetlerine karşılıklı komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

read more